ART-FOOD

Foto:
More Website Templates @ TemplateMonster.com - September 26, 2011!

Kilka słów o naszej firmie

„Nasza firma powstała z miłości do gotowania !!!”

Nasza firma zajmująca się wyrobami garmażeryjnymi - cateringiem istnieje od 2005 roku. Posiadamy zakład z wyposażeniem kuchennym i zapleczem przystosowanym do wymogów Unii Europejskiej. Naszym głównym kryterium jest sprostanie gustom konsumenta, to też bierzemy pod uwagę ich opinię i upodobania smakowe, które wdrażamy do produkcji. Naszą domeną jest punktualność i terminowe wywiązywanie się z dostaw i powierzonych zleceń. Jako firma jesteśmy bardzo lojalni wobec naszych klientów i zdobyliśmy już zaufanie wielu dużych sieci sklepowych.

Towar dostrczamy własnym transportem.

Codzienni rano nasze samochody wyjeżdżają aby o umówionej godzinie dostarczyć nasze sałatki, dania gotowe i garmażeryjne. Trasy są wyznaczane według bieżących potrzeb. Transport cateringowe uzgadniany jest indywidualnie po konsultacji z odbiorcą.

Nasi klienci

Nasze wyroby dostarczane są do wybranych i najlepszych delikatesów i sklepów na terenie Warszawy i okolic.

Wszyscy stali klienci współpracują z nami od dawna, z nimi ustalamy politykę handlową na danym terenie. Drugą grupą klientów są szkoły, przedszkola i zakłady pracy. Dla nich nasza oferta posiłków dedykowanych jest dopasowywana do konkretnych potrzeb. Przygotowywane dania są zbilansowanym posiłkiem stworzonym w konsultacji z dietetykami i dopasowanym do pory roku. Najnowszymi klientami są osoby prywatne i firmy korzystające z naszego cateringu. Kompleksowa obsługa uroczystości i imprez firmowych odpowiada oczekiwaniom nawet najwybredniejszych klientów.

Nasz zespół

Stworzyliśmy firmę rodzinną z tradycjami.

Wszyscy nasi pracownicy czuja się odpowiedzialni za naszą markę i wizerunek. Kucharze starają się aby dania posiadały swój smak i wyrazistość. Nasi dietetycy pomagają komponować posiłki tak aby zapewniały właściwy poziom odpowiednich składników odżywczych i były dopasowane do pory roku. Kierowcy dostarczają nasze wyroby jak najświeższe do sklepów, szkół i przedszkoli. Menadżerowie odpowiedzialni za sprzedaż są do dyspozycji klientów i przygotowują odpowiednie oferty dostosowane do poziomu obrotów handlowych.

Oferty pracy

„Dziękujemy za zainteresowanie, ale obecnie nie poszukujemy pracowników.”